Studenti na Den Země 2021 uklidili areál ČZU

Studenti ze spolku Pupen z.s. se rozhodli, že na Den Země 22. 4. 2021 uklidí areál ČZU od odpadků a nedopalků. K této dobrovolné aktivitě vybízeli i ostatní studenty a zaměstnance.

Studenti si uvědomují důležitost ochrany životního prostředí, a proto se rozhodli uspořádat úklid v kampusu ČZU právě na Den Země, kdy je toto téma celosvětově podporováno.

I přes trvající opatření proti pandemii Covid 19 zajistili vše potřebné, aby akce mohla hladce proběhnout. Před budovou Menzy byly k vyzvednutí pogumované rukavice, pytle na odpadky a rozpis možných tras, na které se mohli dobrovolníci individuálně vydat. Odpadky byly vysbírány kolem atletického oválu a v blízkosti kolejí JIH.

Každý, kdo sdílel fotku nasbíraného odpadu, získal odměnu! 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.