Zapojte se do Národní sbírky potravin v rámci GIVING TUESDAY

Česká zemědělská univerzita v Praze u příležitosti oslav světového dne štědrosti a dobrých skutků GIVING TUESDAY podporuje také Národní sbírku potravin. Do jejího podzimního kola se můžete zapojit prostřednictvím firemní sbírky i vy. Potřebné jsou nejen potraviny, ale také drogistické zboží.

Podzimní kolo Národní sbírky potravin proběhlo 11. 11. a tento den solidarity byl důkazem štědrosti lidí, kterým není lhostejný osud potřebných. Vybralo se rekordních 520 tun potravin, o 89 tun více než v jarním kole sbírky. Národní sbírka potravin pokračuje dále online formou do 21. 11. a zároveň probíhá Firemní sbírka potravin prostřednictvím GIVING TUESDAY, která se pro velký zájem dárců uzavírá 1. 12. Podpořme ty, kteří v nelehké životní situaci potřebují naši pomoc. I zde platí – MÁLO UDĚLÁ VELKOU RADOST. Sbírka potravin je aktem solidarity, jehož prostřednictvím může každý pomoci tím nejjednodušším způsobem - darem trvanlivých potravin a drogerie.

Co vše lze sbírat?

• konzervy
  • luštěniny
  • trvanlivé mléko
  • cukr
  • těstoviny
  • instantní polévky
  • olej
  • dětskou drogerii

Shop ČZU v Menze od 20. 11. do 1. 12. 2023

Otevírací doba: pondělí - pátek od 8:00 do 16:00
                          11:15-11:45 polední pauza

Pokud se do Národní sbírky potravin zapojíte, děkujeme Vám, že jste podpořili ČZU ve společném úsilí pomáhat těm, kteří to potřebují.

Národní sbírka potravin

Je organizována ve všech krajích potravinovými bankami a Českou federací potravinových bank ve spolupráci se Svazem obchodu a cestovního ruchu a Asociací společenské odpovědnosti, se sociálními partnery Charita Česká republika, Armáda spásy, NADĚJE, Člověk v tísni, Diakonie českobratrské církve evangelické a Slezská diakonie a obchodními řetězci Albert, Billa, COOP, dm drogerie markt, Globus, IKEA, Kaufland, Lidl, MAKRO, Penny Market, ROSSMANN, Tesco, Teta drogerie, Rohlik.cz a Košík.cz.