Mezinárodní soutěž ReThink Waste Challenge

Mezinárodní studentská soutěž ReThink Waste Challenge

 

Nizozemská univerzita Wageningen University & Research vyhlašuje další ročník studentské soutěže v oblasti cirkulární ekonomiky založené na biotechnologiích s výzvou ReThink Waste Challenge.

Během šesti měsíců studenti vyvíjejí a následně prezentují inovativní a udržitelný podnikatelský záměr nebo prototyp pro prevenci, snížení, opětovné využití, recyklaci nebo obnovu toků biomasy. Správným projektem může být nové využití bioodpadu jako materiálu k výrobě, nová technologie pro extrakci cenného produktu ze zbytků biomasy, efektivnější výrobní proces nebo služba, které povedou ke snižování množství odpadů.

Součástí účasti je podpora poradců z akademické i soukromé sféry a účast na různých workshopech.

Od ledna do června 2023 bude váš tým s podporou špičkových odborníků pracovat na tom, abyste svůj nápad dovedli k reálné obchodní nabídce, kterou budete prezentovat porotě a potencionálním investorům.

Máte zajímavý nápad? Neváhejte s přihlášením Vašeho týmu, registrace do soutěže je možná do 1. 1. 2023. Cílem je komplexní řešení, tým by měl tedy pokrývat různé oblasti odbornosti od technických po sociální a ekonomické. Výzva je určena všem studentům bakalářského, magisterského a PhD studia.

Účast ve výzvě může podpořit vaši budoucí kariéru a může být prvním krokem k vlastnímu start-upu.

Chcete vědět víc o výzvě a tématu cirkulární ekonomiky? Zaregistrujte se prostřednictvím rethinkwaste.nl a připojte se dne 19. 10. 2022 k 4TU Circular Economy Roadshow.

Ceny pro výherce soutěže ReThink Waste Chalenge:

  1. místo €6.000,-
  2. místo €3.000,-
  3. místo €1.500,-

 

Video https://youtu.be/F_Ikhok2IcI

Leták k výzvě

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.