Do práce a do školy (nejen) na kole 2024

KVĚTNOVÁ VÝZVA 2024

Zapojme se společně do výzvy spolku Automat a udělejme udržitelným cestováním do práce a do školy něco pro sebe a naši planetu.

Proč do toho jít?

• Zlepšíte si fyzičku a psychickou pohodu (to vše díky pohybu).
  • Ušetříte náklady za pohonné hmoty.
  • Snížíte emise CO2, hluk a prašnost.
  • Poznáte město jinak.
  • Pomůžete budovat a plánovat infrastrukturu (díky datům z vašich cest).
  • Můžete vyhrát s ČZU – v červnu vylosujeme z tři účastníky, kteří získají věcný dárek od ČZU.

Jak se zapojím?

• Registrujte se na https://dopracenakole.cz/kvetnova-vyzva a uhraďte registrační poplatek.
    • Pro studenty ČZU máme slevu 60 % a pro zaměstnance ČZU slevu 10 %.
      • O slevu si požádejte před vyplněním registrace do Výzvy, slevu není možno uplatnit zpětně. Sleva Vám bude doručena na školní email po vyplnění tohoto FORMULÁŘE
    • Čím dříve se zaregistrujete, tím levnější registraci získáte:
      • 1. února – 29. února:      430 Kč (se studentskou slevou 172 Kč)
      • 1. března – 31. března:   480 Kč (se studentskou slevou 192 Kč, se zaměstnaneckou slevou 432 Kč)
      • 1. dubna – 16. dubna:     500 Kč (se studentskou slevou 200 Kč, se zaměstnaneckou slevou 450 Kč)
      • 17. dubna – 30. dubna:   550 Kč (se studentskou slevou 220 Kč, se zaměstnaneckou slevou 495 Kč)
    • Za registrační poplatek získáte tričko z bio bavlny s logem letošní výzvy, nezapomeňte si při registraci vybrat správnou velikost (Trika a startovné 2024 - Do práce na kole (dopracenakole.cz))
  • Přidejte se k týmu nebo vytvořte nový tým, vše pod společností "Česká zemědělská univerzita v Praze"

Průběh Výzvy:

• Od 1. do 31. května jezděte do práce/do školy a z práce/ze školy na kole, koloběžce, bruslích, vozíku, longboardu nebo choďte či běhejte.
  • Zaznamenávejte své cesty ve svém profilu na webu nebo v mobilní aplikaci.
  • Užívejte si doprovodné akce „na triko“ spolku Automat – např. „Snídaně na triko“ apod. Informace o akcích „na triko“ najdete sekci Města.
  • Účastníci s min. 66% účastí budou spolkem Automat zařazeni o slosování o ceny