Youth Climate Pact Challenge

Youth Climate Pact Challenge vyzývá mladé lidi k navržení projektu, který nabídne možnost zmírnění důsledků klimatické změny. Ten, kdo nemá vlastní nápad, se může připojit k týmu s rozpracovaným projektem. Výzva je určená pro mladé lidi ve věku 15-30 let žijících v členských zemích EU a je součástí evropského klimatického paktu, který zahájila Evropská komise.

Registrační odkaz je k dispozici ZDE.

Všichni jsme v posledních letech viděli obrazy lidí demonstrujících na ulicích, které volají po naléhavých opatřeních v oblasti klimatu. Mladí lidé patří k nejaktivnějším členům společnosti, pokud jde o boj proti změně klimatu a ničení životního prostředí. Rozhodnutí, která dnes děláme, budou formovat svět, ve kterém budou žít v příštích letech. Proto je zapojení mladých lidí do vytváření myšlenek a opatření v oblasti změny klimatu jednou z klíčových záležitostí evropského klimatického paktu.

Je nezbytné zapojit mladé lidi z celé Evropy do spoluvytváření programu pro mládež, aby bylo zajištěno, že je plně v souladu s jejich potřebami a zájmy. EU chce zjistit, jak můžeme zapojit mladé lidi ve věku 15–30 let z celé Evropy do klimatického paktu a co nejlépe je podpořit při přijímání vlastních opatření v oblasti klimatu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.