V4GU video soutěž

Výsledky soutěže budou zveřejněny 23.6.2020. Výherci budou informováni e-mailem a ceny si budou moct vyzvednout do konce června 2021 v kanceláři 405a na Rektorátu. Prosíme výherce, aby se domluvili na konrétních termínech předání s paní Křtěnovou - krtenova@rektorat.czu.cz.

„Na ČZU žijeme udržitelně a v tomto přístupu motivujeme také zaměstnance a studenty!“

V rámci mezinárodní spolupráce na projektu V4 Green Universities (V4GU) vyhlašuje ČZU video soutěž, jejímž cílem je povzbudit zaměstnance a studenty ČZU k vlastní iniciativě při ochraně klimatu. Videa mají motivovat ostatní k ekologičtějšímu a zdravějšímu životnímu stylu, který je šetrný k životnímu prostředí.

Třídění odpadu, nákup bezobalových produktů nebo třeba nákupy v second handech. Možná je tohle pro vás každodenní rutina, ale i tím přispíváte v boji proti klimatickým změnám.

Ukažte nám, jak žijete udržitelně a vyhrajte elektrokolo nebo jiné hodnotné ceny!

Vytvořte video, ve kterém ukážete, jaké zásady udržitelnosti uplatňujete v každodenním životě v kampusu nebo u vás doma. Můžete sdílet, jak si kupujete kávu do vlastního kelímku, kompostujete bio odpad, používáte ekologické produkty nebo cokoliv jiného. Kreativitě a aktivitám se meze nekladou.

Pro zapojení do soutěže nahrajete své max 1 minutu dlouhé video (nebo krátké IG stories) na tento odkaz - https://zoldegyetem.pte.hu/en/news/v4gu_video_competition. Videa můžete vkládat do 7. června 2021, poté porota vybere 10 nejlepší videí. Soutěž je pro domácí i zahraniční studenty ČZU a také zaměstnance.

Video můžete také sdílet na svém IG profilu, označit @czuvpraze, vyzvat své kamarády a motivovat tak ostatní.

A o co se soutěží?

• 1. místo – Elektrokolo, Powerbanka se solárním panelem, Voucher do ČZU shopu za 2500Kč, Kniha ČZU 77x JINAK
  • 2. místo – Elektrokolo, Powerbanka se solárním panelem, Kniha ČZU 77x JINAK
  • 3. místo – Elektrokolo, , Kniha ČZU 77x JINAK