Nový CSR blog

Nově jsme pro vás připravili prostor, kde budeme sdílet návody, nápady a informace k udržitelnosti.

Na každém z nás záleží. Vším, co děláme, menší či větší měrou čerpáme přírodní zdroje, ovlivňujeme životní prostředí, vytváříme odpady, znečišťujeme. Pokud každý z nás převezme díl spoluzodpovědnosti, můžeme přispět ke zlepšení a změně.
Byli bychom rádi, kdyby se pro vás stal náš blog inspirací k šetrnější a lepší budoucnosti.

 

Pod záložkou Blog ČZU udržitelně najdete:

- Udržitelný slovník slovník pojmů, které souvisí s udržitelností (pokud by vám nějaký pojem chyběl, neváhejte nám napsat, rádi doplníme)

- Udržitelný život tipy a nápady jak může udělat svůj život šetrnější k přírodě každý z nás

- Návody návody, recepty, postupy např. na výrobu domácí přírodní kosmetiky apod.

Chybí vám na blogu něco? Rádi byste návod nebo recept na konkrétní produkt? Napište nám přes kontaktní formulář, pokud to bude v našich silách a schopnostech, rádi zajistíme požadované.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.