Evropský týden udržitelného rozvoje na ČZU

 

Od 18. září do 6. října 2023 se ČZU v rámci centralizovaného rozvojového projektu UNILEAD 2 zapojí do Evropského týdne udržitelného rozvoje (ETUR) – celoevropského festivalu akcí na podporu udržitelnosti. Tato iniciativa, která proběhne v kampusu ČZU, je důležitou aktivitou směrem k podpoře udržitelných principů a environmentální odpovědnosti ve vzdělávání, výzkumu a praxi na univerzitě.

 

V rámci projektu ETUR jsme ve spolupráci s fakultami připravili rozsáhlý program akcí, které budou probíhat na různých místech v kampusu. Najděte si, co vás zajímá. Na výběr máte z přednášek, swapů, komentovaných prohlídek, workshopů a mnohých dalších akcí.

 

Všechny podrobnosti o programu, termínech, místech konání a registracích najdete na etur.czu.cz.

 

Pozor, na některé akce je z důvodu omezené kapacity nutná registrace.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.