ČZU se podělila o tipy jak na nefinanční reporting

Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci se společností Ernst & Young Česká republika uspořádala v úterý 26. ledna 2021 webinář s praktickými radami, jak na nefinanční reporting. Účastníci akce se dozvěděli například tipy, jak správně nastavit strategii, jak sestavit zprávu o udržitelném rozvoji a podle jakých standardů v reportování postupovat.

ČZU se podělila o své zkušenosti s nefinanční reportingem z neziskového sektoru. Představila svůj vztah a přístup k tématům společenské odpovědnosti a udržitelnosti. V prezentaci ČZU sdílela příklady dobré praxe vlastního přístupu k CSR, popsala charakter svého CSR reportu a uvedla několik tipů, které mohou psaní reportu usnadnit.

Příklady z praxe sdíleli další lídři z byznysu, ale také z neziskové sféry.

Více informací o události se dozvíte zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.